70719

Bu sitenin tüm özelliklerini kullanabilmek için lütfen daha yeni bir tarayıcı yükleyiniz

ANASAYFA » KURUMSAL » HAKKIMIZDA

Hakkımızda

 
ARC Marin, Kimya ve Denizcilik, yat sektöründe 20 yılı aşkın tecrübe ve birikim ile 2014 yılında kurulmuş ve ana markası olan ARC YACHT PAINTS ile yat-tekne ve deniz sektörüne su altı ve su üstü geniş ürün yelpazesi sunan, sektöründe güvenilir ve lider bir marka olmuştur. Fabrikamız Pendik-İstanbul bölgesinde olup, yenilikçi kendini sürekli geliştiren alt yapı ve donanım ile büyümeye devam etmektedir.

ARC Marin bugün, bir teknenin imalatından başlayıp son kat aşamasına kadar her tip malzemeyi bünyesinde barındırmakta olup, üretim markamız olan ARC YACHT PAINTS bünyesinde tamamen yerli üretimimiz olan epoksi reçine ve sertleştiriciler, epoksi macun sistemi, epoksi astar ve boyalar, akrilik ve poliüretan son kat boyalar, zehirli boyalar ve tinerler ile müşterilere eksiksiz bir ürün gamı sunmaktadır.

Bu tecrübe ve birikim sayesinde ARC Marin olarak güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla müşterilerimize hizmet sunmaktayız.